HUBNOUCÍ KOSMICKÁ LOĎ

Prodlužování řas

OBJEDNÁVKY - Telefon: 774 166 410, hana@usobeauty.cz

Chcete mít dlouhé a okouzlující řasy? Chcete být stále krásná a upravená bez každodenního líčení? Zkuste permanentní prodloužení řas značkou EMPORIO Lashes.

Proč jsou řasy EMPORIO Lashes jedinečné a nejlepší?

Řasy mají na povrchu okem neviditelné pórky, které způsobují, že když namočíme řasu do lepidla, řasa se lepidlem krásně obalí, nestéká, pórky lepidlo nasají a tím pádem má takto nalepená řasa na řasách lepší přilnavost a delší životnost. Syntetické řasy jiných výrobců často špatně drží, lepidlo se na řase neuchytí a stéká. Navíc řasy mají dokonalé zatočení a výborně se s nimi pracuje! Řasy jsou voděodolné, ultralehké a vypadají velice přirozeně. Jedná se o aplikaci řas metodou řasa na řasu.

V kombinaci s nejlepšími lepidly Emporio Lashes zhotovíme dokonalé, opravdu trvanlivé řasy!

Vysoce kvalitní lepidla značky EMPORIO Lashes pro lepení permanentních řas byla podrobena přísné kontrole jakosti a testování. Primární složkou ve všech EMPORIO Lashes-lepidlech, je stejná látka, která se používá k šití ran bez stehů tzv. lepení ran. Všechna lepidla, která používáme jsou exkluzivní a vyrobeny tak, aby splňovaly přísné normy pro bezpečnost, pevnost, viskozitu, rychlost sušení, odolnost proti vodě a flexibilitu.

Pokud zákaznice kdykoliv zareaguje napuchnutím či svěděním víček, při potížích doporučujeme použít některé z volně prodejných antihistaminik (např. Claritin, Flonidan, Zyrtec, Zodac, Fenistil či Dithiaden v tabletách či kapkách). Poté pro klientce vybereme lepidlo s jiným složením. Při podezření na kontaktní alergii požádejte o vyšetření u kožního lékaře.

Permanentní prodlužování řas

Procedura Cena
Nové řasy 850,- Kč
Doplnění do 4 týdnů 400,- Kč
Doplnění do 3 týdnů 300,- Kč
Doplnění do 2 týdnů 200,- Kč

Na vaši návštěvu se těší Hana Urbánková